YUNANCA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

 

Yunanca dökümanlarınızı kimler çeviriyor; Türkçe veya Yunanca dillerinde eğitimini tamamlamış ve uzun süreler yunanca tercümanlık yapmış kişerler tarafındandan çevirileri yapılmaktadır.

Genelde hangi evrakları Türkçe ve yunanca'ya çeviriyoruz; İmza sirküleri, Nüfus kayıt örneği, Ticaret sicil çevirisi, Kullanım kılavuzu, Broşür, Vekalet sözleşmesi, Transkript, Tez, Faliyet belgesi, Fatura, , Pasaport çevirisi, Diploma , Ödev, Sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı çevirisi, Web sitesi çevirisi, İkametgah senedi, Mektup çevirisi, şirket sözleşmesi, Kitap, e-posta v.b evraklarınızı Yunanca Türkçe veya Türkçe yunanca çeviri işlemleri genelde karşımıza çıkan evraklardır.

Yunanca tercüme bir sayfa standartı; Ücret belirlenirken sayfa sayısına göre yapılmaktadır. Bir sayfa boşluklar dahil olmak üzere bin karakterden oluşmaktadır. .

Yunanca çeviri bir sayfa ücreti: Yunanca çeviri ücretinde, tercümenin yönüne göre değişiklik göstermektedir. Yunanca'dan Türkçe'ye "Güncelleniyor" Türkçe'den Yunanca'ya "Fiyat değişiyorl"olarak fiyatlanmaktadır.

Asgari yunanca çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( Yunanca tercüme edilecek dökümanın bir sayfa ve daha az olması durumunda geçerlidir.)

Çeviri teslimi ne zaman teslim edilebilir; Yunanca tercüme 'nin yapılma sürecine bağlıdır ki bir yunanca tercüman bir günlük çalışma diliminde kontrol edilmesi dahil 8 - 10 bin karakter kadardır.

Yunanca çevirmen sayısı: 6

Yeminli yunanca tercüman: 2

Noter tasdikli yunanca tercüme; Yeminli yunanca tercüman tarafından yapılan belgelerinizin noter tarafından tasdik edilmesi ile resmi belge niteliği kazanmaktadır. Noter onay ücreti çeviri ücretinden ayrı olup noter tarafından belirlenmektedir.

Yunanca sözlü çeviri; Türkçe ve Yunanca'yı ana dil seviyesinden bilip diksiyonu düzgün bay/bayan tercümanlarca sözlü yunanca çeviri yapılmaktadır..

Arama kelimeleri: yunanca çeviri fiyatı, yunanca tercüme fiyatları, Türkçe yunanca çeviri, Türkçe yunanca tercüme yunanca çeviri

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I