YEMİNLİ ÇEVİRİ / TERCÜME VE NOTER ONAYLI TERCÜME TASDİĞİ

Sizler için büyük öneme sahip belgelerinizi veya dokümanlarınızı yemin zaptı bulunan yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesini sağlamaktayız.

Çeviri / tercümesi yapılan belgelerinizin yurtdışına çeşitli sebeplerle çıkmak zorunda olması nedeni ile belgelerinizin noterden tercüme tasdikine ihtiyaç duyulur. Biz firma olarak her türlü yeminli tercüme /çevirinizi ihtiyaç duyulması halinde noter tasdikiyle birlikte alarak ücretsiz kurye kargo servisimizle sizlere teslimat yapabiliriz.

Apostil tasdik ise Noter onayı alınan belgelerin, noterin bağlı bulunduğu kaymakamlıkça verilmektedir. Bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Apostil tasdik, belgelerinizi yurt dışında geçerli hale getirmekte olup bu işlemleri sizin yerinize yapabilmekteyiz.

 

 

 

 

 

Hizmet Bölgelerimiz ; Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Eminönü Esenler Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sarıyer Şile Silivri Şişli Sultanbeyli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Ataşehir Akatlar Aksaray Alibeyköy Ağva Altunizade Ataköy Balmumcu Büyükbakkalköy