Ticari Belge Çeviri , Tercümesi

Firmanız için hayati önem taşıyan, firmanızın dünya ile bütünlük sağlamasına yardımcı olan
Her türlü içeriği ticari terminolojiden oluşan aşağıda da bazı konu başlıklarını örnek verdiğimiz ticari belge metni çevirisi tercümesi için lütfen arayın.

 

Hukuki belge çeviri tercümesi

Şirketlerinizin uluslar arası platformda rekabet alanında karşılaşabileceği bütün hukuk içerikli metinlerin tercüme veya çevirisini hukuki terminolojiye hakim yeminli tercümanlar eşliğinde
Sizle beraber belirleyeceğimiz süreler dahilinde hazırlayabiliriz.

Mahkeme kararı tercümesi çevirisi

Vekaletname belgesi tercüme çevirisi

Yatırım teşvik belgesi tercümesi çevirisi

Ve buna benzer yüzlerce konudaki belge, metin tercüme / çevirisi için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teknik, tıbbi, medikal ve bilimsel çeviriler

Teknik kullanma kılavuzları tıbbi içeriğe sahip akademik makaleler, medikal içeriğe sahip broşür veya dergiler , bilimsel akademik makaleler ve yüzlerce örnekte toplayabileceğimiz, çevirisi veya tercümesi esnasında yüksek teknik terminoloji isteyen metinleriniz, konuya vakıf yılların bilgi ve birikimine sahip yeminli tercümanlar eşliğinde yapılmaktadır.

 

Broşür, Katalog ve Kitap Çevirisi

Kitap , katalog ve broşür çevirisi ile firmanızdaki vurgulamak istediklerinizi karşı tarafa iyi aktarabilmeniz açısından önem teşkil etmektedir. Elinizdeki katalog veya broşürleri birden fazla dile çevirerek yabancı pazarlarda daha fazla değer yaratabilir müşteri pörtföyünüzü zenginleştirebilirsiniz.

Kitap çevirisi maliyetler açısından düşünüldüğünde bir hayli yüksek olabileceğinden siz müşterilerimize içeriği baz alarak karakter yerine sayfa başına ücrette verebilmekteyiz.;

 

Akademik Çeviri

Profesörler,üniversitede akademik kariyer hedefleyenler , öğretmenler ve öğrencilere akademik makale tez ve ödevlerinde çok daha uygun fiyata çeviri / tercüme hizmeti vermekteyiz.

 

 

Sanatsal ve Edebi Çeviri

Sanat ve edebi çeviriler diğer çeviri veya tercüme türlerine nazaran süre açısından daha fazla gereksinime ihtiyaç duyulan çeviri türüdür.Bu çeviri tercüme türünde herhangibir kaynak dilin diğer hedeflenen dile çevirisi esnasında aynı anlam bütünlüğünü ve zenginliği katabilmek sürenin artmasına sebep olmaktadır.

 

 

Film ,cd, ve dijital doküman çeviri /tercümesi

CD , DVD , , Video Kasetler , değişik bilgisayar formatlarında hazırlanmış ses ve görüntü dosyalarının önce incelenerek sonrasında ise istenen hedef dile çevirisi/tercümesi yapılan hizmet türüdür.

 

 

Redaksiyon

Geçmişte çevirisi/tercümesi yapılmış metinlerinizin yıllar içersinde uğramış olduğu tahribat ,yıpranma veya istenilemeyen gibi yorumlanmış olması sebebi ile yeniden gözden geçirilmeye varsa yanlışlıkları veya eksik format biçimini tamamlamaya yarayan hizmet türüdür.

 

Dillere göre fiyatlar

Hizmet Bölgelerimiz: Gayrettepe, Gebze, Göztepe, Halkalı, İkitelli, İstiklal caddesi, Kaynarca, Kozyatağı, Küçükyalı, Kuzguncuk, Levent, Maçka, Mecidiyeköy, Moda, Mustafa Kemal Paşa, Rahmanlar, Rumeli Hisarı, Samandıra, Sanayimahallesi, Sefaköy, Şaşkınbakkal, Selamiçeşme, Şenesevler, Seyrantepe, Suadiye, Sultanahmet, Taksim, Tarabya, Taşdelen, Teşvikiye, Topkapı, Ulus, Unkapanı, Yakacık, Yenibosna, Yakacık, Yenisahra, Yeşilköy, Yeniköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu ve tüm bölgeler.