SIRPÇA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
sırpça çeviri - sırpça çeviri

 

Sırpça çevirileri kimler yapıyor; Türkçe veya Sırpça dilinde eğitim almış ve sadece tercümanlık mesleğini icra eden kişilerce metinin içeriğine göre ayrı tercümanlarca çeviri işlemleriniz gerçekleşmektedir.

Türkçe ve sırpça'ya ne tür evraklar çeviriyoruz; İmza sirküleri, Ticaret sicil tercümesi, Kullanım kılavuzu, Nüfus kayıt örneği , Broşür, Vekalet sözleşmesi, Faliyet belgesi çevirisi, Fatura, Pasaport tercümesi, Diploma , Ödev, Nüfus cüzdanı çevirisi, Web sitesi tercümesi, İkametgah senedi, Sigorta poliçesi, Mektup çevirisi, Şirket sözleşmesi, Kitap, e-posta, Transkript v.b evraklarınız Türkçe veya Sırpça çeviri çoğunlukla karşımıza çıkan evrak türleri arasındadır..

Sırpça tercüme bir sayfa standartı; Fiyat oluşumunda bir sayfa yani boşluklar dahil 1000 karaktere göre yapılmaktadır buna göre sırpça çeviri fiyatı oluşmaktadır.

Sırpça çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor ( Sırpça tercüme edilmesinde hızı etkilecek unsurlar fiyatta azalma veya artışa neden olabilmektedir.).

Asgari sırpça çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( Sırpça tercüme edilmesi gereken metinin 1 veya daha az olması halinde bu tutar geçerlidir.)

Sırpça çevirim var ne zaman teslim alabilirim; Sırpça tercüme 'niz tercümanın çeviri yapabilme yeteneğine bağlı olup bir sırpça tercüman bir günde 10 - 13 bin karakter çeviri yapabilmektedir. Metininizdeki karakter sayısına göre bitiş tarihini bulabilirsiniz.

Sırpça çevirmen sayısı: 5

Yeminli sırpça tercüman: 2

Noter tasdikli sırpça tercüme; Yeminli yunanca tercüman tarafından yapılan belgelerinizin noter tarafından tasdik edilmesi ile resmi belge niteliği kazanmaktadır. Noter onay ücreti çeviri ücretinden ayrı olup noter tarafından belirlenmektedir.

Arama kelimeleri: sırpça çeviri fiyatı, sırpça tercüme fiyatları, Türkçe sırpça çeviri, Türkçe sırpça tercüme

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I