ROMENCE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
romence çeviri - romence çeviri

 

Romence Tercümelerinizi kimler çeviriyor; Romence veya Türkçe dilinde eğitimini tamamlamış uzun süre romence tercümanlık yapan kişilerce romence çeviri işlemleriniz gerçekleşmektedir.

Genellikle ne tür evrakları Romence ve Türkçe 'ye çeviriyoruz; Sigorta poliçesi, Nüfus kayıt örneği, Web site çevirisi, imza sirküleri, Ödev, Ticaret sicil çevirisi, Mektup çevirisi, Tez, İkametgah senedi, Faliyet belgesi, Broşür, Vekalet sözleşmesi, Kullanım kılavuzu, Transkript, e-posta, Fatura,Diploma çevirisi , Nüfus cüzdanı, Şirket sözleşmesi, Kitap, Pasaport çevirisi v.b evraklarınızı Romence Türkçe veya Türkçe romence çeviri işlemleri çoğunlukla yaptığımız evraklardır.

Romence tercüme bir sayfa hesaplanması; Bin karakter (harf) boşluklar dahil bir sayfa olarak standartlaşmış ve romence tercüme bu esasa göre yapılıp ücretlendirilmektedir.

Romence çeviri bir sayfa fiyatı: Güncelleniyor ( Romence çeviri sürecinin uzaması veya kısalması yönünde her etmen fiyatta azalmaya veya artmasına sebep olabilmektedir.)

Asgari romence çeviri ücreti; Güncelleniyor ( Romence tercüme edilmesi gereken ekrakın bir veya daha az olması durumunda geçerlidir)

Tercüme teslim tarihi zamanı; Romence tercüme teslim süresi tercümanın çeviri yapabilme hızına göre hesaplanmaktadır. Bir romence tercüman bir günde 10 - 12 bin karakter çeviri yapabilmektedir tabi çevirinin tablolardan oluşması, kontrol işlemi, teknik bir yapıya sahip olması gibi etmenler işlemi geciktirmektedir bunları göz önünde bulundurarak çevirinizin teslim tarihini sizde bulabilirsiniz.

Romence çevirmen sayısı: 4

Yeminli romence tercüman sayımız: 2

Noter onaylı romence tercüme; Yeminli romence çevirmenlerce yapılan tercümenizin noter tarafından tasdik edilerek resmi belge niteliği kazandırmasıdır. Noter ücreti çeviri tutarından farklı olup noter tarafından belirlenir, istenilmesi durumunda evraklarınız için noterden fiyat alınmaktadır.

Romence sözlü çeviri; Türkçe ve Romence dillerine hakim hatta bu dilleri ana dil seviyesinde bilen diksiyonu düzgün bay ve bayan mütercim kadromuzla sözlü romence çeviri hizmeti sağlamaktayız.

Arama motorlarından ulaşılan kelimeler: romence çeviri fiyatı, romence tercüme fiyatları, Türkçe romence çeviri, Türkçe romence tercüme romence çeviri

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I