KAZAKÇA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
kazakça çeviri - kazakça tercüme - kazakça çeviri - kazakça tercüme

 

Kazakça tercüme işlemlerin gerçekleştirilmesi; Türkçe ve Kazakça lisanında eğitim görüp tercümanlık yapabilecek düzeye geldikten sonra zamanla tecrübe kazanıp uzun yıllar tercümanlık yapan farklı bir iş kolunda faliyette bulunmayan kişilerce kazakça çeviri işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Çoğunlukla kazakça çeviri yapılan evrak çeşitleri; Faliyet belgesi, Mektup çevirisi, Ticaret sicil çevirisi, E-mail çevirisi, İmza sirküleri, Broşür çevirisi, Diploma tercüme, Nüfus cüzdanı tercümesi, Fatura çevirileri, Şirket sözleşmeleri, Sigorta poliçeleri, kazakça web sitesi çevirisi, Kullanım kılavuzları, kazakça pasaport çeviri, Vekalet sözleşmeleri, İkametgah senedi, Nüfus kayıt örneği v.b nitelikteki evrakları kazakça ve Türkçe 'ye çevirileri yapılmaktadır..

Kazakça çeviri bir sayfa belirlenmesi; Kazakça dilinde çeviri yapılması gereken metininiz için fiyat ve teslim gününü belirleyebilmemiz için sayfa sayısını öğrenmemiz gerekir. Bir sayfa belirlenirken karakter (harf) sayısına bakılır 1000 karakter bir sayfayı oluştururken, karakter sayımına boşluk kullanımlarıda dahil edilir.

Kazakça çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor

Asgari kazakça çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( Kazakça çevirisi olacak evraklarınızın 1 sayfadan daha az olması durumunda geçerlidir.)

Kazakça tercüme süresi; Süre tercümanın hızı ve metinin yapısı ile ilgili olup sadece tahmini bir süre verebilmekteyiz. Bir kazakça tercüman bir günde 12-14 sayfa çeviri yapabileceğine göre süreyi sizde hesaplayabilirsiniz. Not: 1000 karakter bir sayfa.

Kazakça çevirmen sayısı: 5

Yeminli kazakça tercüman: 3

Noter tasdikli kazakça tercüme; Kazakça yeminli tercüman 'ın yaptığı çevirinin bağlı olduğu noter tarafından onaylanması halidir. Apostil tasdik ise noter'in bağlı bulunduğu kaymakamlık tarafından ücretsiz yapılan bir işlemdir.

Arama kelimeleri: kazakça tercüme fiyatları, kazakça çeviri fiyatı , Türkçe kazakça çeviri

kazakça çeviri kazakça tercüme kazakça çeviri

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I