İTALYANCA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
italyanca çeviri - italyanca çeviri

 

İtalyanca çeviri işlemlerini kimler gerçekleştiriyor; italyan dili ve Edebiyatı bölümünden mezun italyanca tercümanlık mesleğini uzun süre icra etmiş kişlerce yapılmaktadır.

Hangi tür dökümanları italyanca ve Türkçe 'ye çeviriyoruz ; Fatura, Ödev, Diploma, imza sirküleri, Mektup, sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı, Web site çevirisi, Transkript, Kullanım kılavuzu, Tez, Vekalet sözleşmesi, Broşür, Şirket sözleşmesi,e-posta, İkametgah senedi,Pasaport çevirisi, Nüfus kayıt örneği, Faliyet belgesi, Kitap, Ticaret sicil çevirisi v.b nitelikte metinler çoğunlukla tercüme hizmeti sunduğumuz evraklar arasındadır..

italyanca tercüme bir sayfa hesaplanması; Evraklarınız fiyatlandırılırken Harf (Karakter) hesaplaması yapılmaktadır. Bin harf boşluklarda dahil olmak üzere bir sayfa olarak düşünülmektedir.

İtalyanca çeviri sayfa fiyatı: Güncelleniyor ( İtanlyanca tercüme işleminde tercüme sürecini etkileyecek her etmen, sürecin uzaması veya kısalması fiyatı etkilemektedir.)

Asgari italyanca çeviri ücreti; Güncelleniyor ( İtalyanca çevirinin iki sayfa veya daha az olması durumunda geçerlidir.)

Çevirinin yönü; İtalyanca 'dan Türkçe 'ye veya Türkçe 'den İtalyanca 'ya tercümelerde fiyat farkı yoktur.

Tercümesi olacak evraklarımı ne zaman teslim edilebilir; İtalyanca çeviri yapılırken bir italyanca tercüman bir günde ortalama on beş bin karakter çeviri yapabilmektedir bu oranı göz önünde bulundurarak teslim süresini hesaplayabilirsiniz.

İtalyanca çevirmen sayısı: On iki

Yeminli italyanca tercüman sayımız: Beş

Noter tasdikli italyanca tercüme ; Yeminli italyanca çevirmen kadromuzca çevirisi yapılan metinin noter tarafından onaylanmaktadır. İtalyanca tercüme noter tasdik ücretini firmamızdan öğrenebilirsiniz.

İtalyanca sözlü çeviri; italyanca ve Türkçe dilleriniana dili gibi bilin diksiyonu düzgün tercümanlar tarafından çevrilmektedir.

İtalyanca, italya ve komşu ülkelerde yaşayan yetmiş milyon insanın konuştuğu bir dildir. Hint Avrupa dillerinden roman dil grubuna girmektedir.Roma imparatorluğunun ortaya çıktığı bölge olan Toskana dilinden dayanmaktadır. İtalyacanın çok fazla şivesi olup dilbilimciler italya şiveleri olarak belirmektedir bazı şiveler arasında çok büyük farklar bulunmaktadır neredeyse her şehrinin kendine özgü bir şivesi vardır. Latin topluluğun konuştuğu en zor dillerden biridir. Bu dili öğrenebilmek ve konuşmak bir sanattır.Her kelime sesli harf ile bitmektedir.

Arama motorlarından ulaşılan kelimeler: italyanca çeviri fiyatı, italyanca tercüme fiyatları, Türkçe italyanca çeviri, Türkçe italyanca tercüme italyanca çeviri

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I