İSVEÇÇE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri

isveççe çeviri - isveççe tercüme - isveççe çeviri - isveççe tercüme

 

İsveççe çeviri işlemlerin gerçekleştirilmesi; Türkçe ve isveççe lisanlarında uzmanlaşmış ve sürekli mütercim tercümanlık mesleğini icra eden çevirinin yönüne göre Türkçe ana dilinde veya İsveççe ana dilinde tercüman tarafından çevirisi yapılır.

Çoğunlukla isveççe çeviri yaptığımız evraklar; Nüfus cüzdanı, Faliyet belgesi, Mektup tercümeleri, Ticaret sicil çevirisi, E-mail çevirisi, Nüfus kayıt örneği, Broşür çevirisi, Diploma, Fatura çevirileri, Sigorta poliçesi, Transkript, isveççe web sitesi çevirileri, Kullanım kılavuzu, Şirket sözleşme, isveççe pasaport çeviri, Vekalet sözleşme, İmza sirküleri İkametgah senedi v.b nitelikteki evrakları isveççe ve Türkçe 'ye tercümeleri olmaktadır.

İsveççe tercümelerde bir sayfa; İsveççe çevirinin teslim tarihinin ve fiyatı size belirteilmemiz için sayfa sayısını bilmemiz gerekmektedir. Bir sayfanın oluşumu ise boşluklar dahil bin karakter 1 sayfayı oluşturmaktadır.

İsveççe çeviri bir sayfa ücreti: 45 YTL

Asgari isveççe çeviri fiyatı; 75 YTL ( İsveççe çevirisi yapılacak metinin bir sayfa olması durumunda geçerli olacak fiyattır .)

İsveççe tercüme bitiş süresi; Bu durum tamamen isveççe tercüman 'ın hızı ve metinin zorluğu ile ilgilidir. Bir isveççe mütercim bir günlük dilimde on veya on üç bin karakter yani 10-13 sayfa çeviri yapabilmektedir sizde sayfa sayısına göre süreyi tahmin edebilirsiniz.

İsveççe çevirmen sayısı:3

Yeminli isveççe tercüman: 1

Noter tasdikli isveççe tercüme; İsveççe yeminli tercüman tarafından dilin yönünün önemi olmaksızın yapılan çevirinin bağlı bulunduğu noter tarafından tasdik edilmesidir. Yurt dışına götüreceğiniz evraklarınız için yapılacak apostil tasdik, noterin bulunduğu ilçenin kaymakamlığı tarafından ücretsiz sunulan tasdik türüdür. Bu işlemi isteğiniz halinde firmamızda gerçekleştirebilmektedir.

Arama kelimeleri: isveççe tercüme fiyatları, isveççe çeviri fiyatı , Türkçe isveççe çeviri

isveççe çeviri isveççe tercüme isveççe çeviri

Bazı hizmet bölgelerimiz: Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Arnavutköy, Artvin, Aydın, Bağlarbaşı, Bahariye, Bahçeşehir, Balıkesir, Bartın, Batman, Bebek, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Bilecik, Bolu, Burdur, Çağlayan, Çamlıca, Çemberlitaş, Çengelköy, Çiftehavuzlar, Dragos, Emirgan, Erenköy, Esenkent, Etiler, Feneryolu, Gültepe, İstinye, Tahtakale ve tüm bölgeler.

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I