Dizi ve Film yapımcılarına, her türlü dizi alt yazısı çevirisi, Senaryo çevirisi Prestij Çeviri tarafından yapılmaktadır.

Türkiye’n,n gelişen sektörü olan Dizi ve Sinema yapımları için yapım şirketlerine istenildiği takdirde bir bütün olarak bu hizmet verilebildiği gibi aynı zamanda ihtiyaca uygun çeviri hizmeti de verilmektedir.
Film Öyküsü çevirisi, Sinopsis Çevirisi, Treatment çevirisi, Senaryo Çevirileri Türkçe Dilinden diğer dillere itina ile hazırlanmaktadır.

İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dillerinde yazılı olan Film Öyküsü, Sinopsis, Treatment ve Senaryo metinleri ayrıca Türkçe diline çevirisi yapılarak teslim edilebilmektedir.

Prestij Çeviri olarak ayrıca her dilden Türkçe diline Film öyküsü çevirisi, Sinopsis çevirisi, Treatment çevirisi ve Senaryo çevirileri yapılabilmektedir.

Kategoriler: Genel

Benzer yazılar

Genel

Matbu evrak çevirileri

Prestij Çeviri Bürosu olarak her türlü matbu evrak çevirisi yapılmaktadır. Yurt dışına çıkarken sizlerden istenilmekte olunan belgelerden, Pasaport Çevirisi, Toplu Nüfus kayıt örneği çevirisi, İkametgah belgesi çevirisi, Diploma Belgesi Çevirisi, Transkript Belge çevirisi, Ehliyet belgesi Daha fazlasını oku…

Genel

İtalyanca Türkçe tercüme ve İtalya

İtalyanca günümüzde en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. İtalyanca İtalya’nın resmi dili olmaktadır. Avrupa’nın en önemli sanayi ülkelerinden bir tanesi olan İtalya, bu ülke ile ticari faaliyetleri olan ülkeler ve şirketler açısından oldukça önemli olan Daha fazlasını oku…

Genel

Fransa ve Fransızca dilinde tercüme

Fransa Dünyanın en güzel ülkelerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en önemli ülkelerinden birisi olan Avrupa’nın önemli turizm ülkelerinin başında gelmektedir. Uzunca yıllar dünyanın en yaygın dili olarak kullanılan Fransızca, son yıllarda İngilizcenin Daha fazlasını oku…