İBRANİCE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
ibranice çeviri - ibranice tercüme - ibranice çeviri - ibranice tercüme

 

İbranice çeviri işlemlerinizi kimler gerçekleştiriyor; Türkçe ve ibranice lisanlarında eğitim görmüş sürekli tercümanlık mesleği içersinde olan kişilerce yön ve içerik yapılarına göre farklı tercümanlarca ibranice çeviri yapılmaktadır.

Çoğunlukla ibranice çeviri yapılan evraklar; Şirket sözleşme, Diploma, Mektup tercümesi, Faliyet belgesi,Nüfus cüzdanı çevirisi,Ticaret sicil çevirisi, E-posta, Nüfus kayıt örneği, Broşür çevirisi, Fatura çevirileri, Sigorta poliçesi, Transkript, ibranice web sitesi çevirileri, Kullanım kılavuzu, ibranice Pasaport çeviri, Vekalet sözleşme, İkametgah senedi, İmza sirküleri v.b nitelikteki evrakları ibranice ve Türkçe 'ye çevirileri yapılmaktadır...

İbranice tercüme bir sayfa; İbranice çeviri süresinin ve fiyatın belirtebilmemiz için sayfa sayısının bilinmesi gerekir bir sayfa ise boşluklar dahil bin karakterden oluşmaktadır.

İbranice çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor (Not: Bu dilde yön farkı olmaktadır ibraniceden Türkçe'ye 35 YTL Türkçeden İbraniceye 60 YTL olarak fiyatlandırılır.)

Asgari ibranice çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( İbranice çevirisi olacak metinin bir sayfa veya daha az olması halinde geçerlidir.)

İbranice tercüme ne zaman biter; .Süreyi tahmini olarak verebilmekteyiz çevirinizi yapabilecek tercüman arkadaşımızın çeviri hızı ve metinin içeriği, tablo kullanımları v.b etmenler süreye direk etki etmektedir. Bir ibranice çevirmenin bir günde yapabileceği çeviri 12-14 sayfa kadardır bu standarta göre sizde süreyi hesaplayabilirsiniz.

İbranice mütercim sayısı: 4

Yeminli ibranice tercüman: 2

Noter tasdikli ibranice tercüme; İbranice yeminli tercüman'ın yaptığı çevirinin noter tarafından tasdik edilmesidir. Yurt dışına gidecek evraklarınız apostil tasdik kaymakamlık tarafından ücretsiz verilmektedir.

Arama kelimeleri: ibranice tercüme fiyatları, ibranice çeviri fiyatı , Türkçe ibranice çeviri

ibranice çeviri ibranice tercüme ibranice çeviri

Bazı hizmet bölgelerimiz: Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Arnavutköy, Artvin, Aydın, Bağlarbaşı, Bahariye, Bahçeşehir, Balıkesir, Bartın, Batman, Bebek, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Bilecik, Bolu, Burdur, Çağlayan, Çamlıca, Çemberlitaş, Çengelköy, Çiftehavuzlar, Dragos, Emirgan, Erenköy, Esenkent, Etiler, Feneryolu, Gültepe, İstinye, Tahtakale ve tüm bölgeler.

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I