HIRVATÇA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
hırvatça çeviri - hırvatça tercüme - hırvatça çeviri - hırvatça tercüme

 

Hırvatça çeviri işlemleri; Türkçe ve Hırvat dillerinde eğitim almış tercümanlığı meslek edinmiş kişilerce yapılmaktadır. Çeviri'nin yönüne ve içeriğine göre farklı tercüman arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Hırvatça tercüme işleminin bitmesi ile kontrolü yapılmaktadır.

Hangi evrakların çevirini yapıyoruz; Diploma , Şirket sözleşme, Faliyet belgesi, Mektup tercümesi, Nüfus cüzdanı çevirisi, E-posta, Ticaret sicil çevirisi, Nüfus kayıt örneği, Fatura çevirileri, Broşür çevirisi, Transkript, Sigorta poliçesi, Hırvatça Web sitesi tercümesi, Kullanım kılavuzu, Hırvatça Pasaport çeviri, İkametgah senedi, Vekalet sözleşme, İmza sirküleri v.b nitelikteki evrakları Hırvatça veya Türkçe 'ye çevirisi yapılan evraklardır..

Hırvatça tercüme bir sayfa; Tercüme sürecinin ve ücretini belirlenmesi gereğinden sayfa saysını bilmemiz gerekmektedir. Bir sayfa ise boşluklar dahil bin karakterden oluşmaktadır bu standarta göre ücretlendirilme yapılmaktadır.

Hırvatça çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor

Asgari hırvatça çeviri fiyatı;Güncelleniyor ( Hırvatça çevirisi olacak evrağınızın iki sayfadan az olması durumunda bu tutar geçerli olacaktır.)

Hırvatça tercüme ne zaman teslim alırım; .Bunu tahmini olarak söyleyebilmekteyiz çünkü hırvatça tercüman arkadaşlarımızın çeviri hızına bağlı olup bir günde yaklaşık 10-13 bin karakter çeviri yapabilmektedirler. Diğer hususlar ise metindeki dilin ağırlığı, tablo kullanımları gibi etkenlerde süreyi etkilemekte olup bunları göz önünde bulundurarak sizde süreyi tahmin edebilirsiniz.

Hırvatça çevirmen sayısı: 5

Yeminli hırvatça tercüman: 3

Noter tasdikli hırvatça tercüme; Hırvatça yeminli tercümanlarca çevirisi olan evraklarınızın noter tarafından tasdik edilmesidir. Noter tasdik ücreti tercüme ücretinden ayrı olup noter'in belirlediği ücrettir istek dahilinde evraklarınız için noterden fiyat alabilmekteyiz.

Arama kelimeleri: hırvatça tercüme fiyatları, hırvatça çeviri fiyatı , Türkçe hırvatça çeviri

hırvatça çeviri hırvatça tercüme hırvatça çeviri

Bazı hizmet bölgelerimiz: Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Arnavutköy, Artvin, Aydın, Bağlarbaşı, Bahariye, Bahçeşehir, Balıkesir, Bartın, Batman, Bebek, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Bilecik, Bolu, Burdur, Çağlayan, Çamlıca, Çemberlitaş, Çengelköy, Çiftehavuzlar, Dragos, Emirgan, Erenköy, Esenkent, Etiler, Feneryolu, Gültepe, İstinye, Tahtakale ve tüm bölgeler.

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I