GÜRCÜCE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
gürcüce çeviri - gürcüce tercüme - gürcüce çeviri - gürcüce tercüme

 

Gürcüce çeviri kimler tarafından yapıyor; Türkçe ve Gürcüce dillerinden biri ana dil olmak üzere diğer dilde eğitim almış ve uzun süre tercümanlık mesleğini icra etmiş halende devam eden kişilerce gürcüce çeviri yapılmaktadır.

Hangi evrakların çevirini yapıyoruz; Broşür çevirisi, Faliyet belgesi, Diploma çevirisi, Şirket sözleşme, Mektup çevirileri, E-posta, Nüfus kayıt örneği, Fatura çevirileri, Ticaret sicil, İkametgah senedi, Transkript, Ödev, Sigorta poliçesi, Gürcüce Web sitesi tercümesi, Kullanım kılavuzu, Kitap, Gürcüce Pasaport çeviri, Tez, Vekalet sözleşme, Nüfus cüzdanı tercümeleri İmza sirküleri v.b nitelikteki evrakları Gürcüce veya Türkçe 'ye tercüme yaptığımız dökümanlardandır.

Gürcüce tercüme bir sayfa oluşumu; Çeviride süre ve ücreti belirleyebilmemiz için metinin kaç sayfa olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Bir sayfa boşluk kullanımları dahil 1000 karakter (HARF) kullanılması ile oluşmaktadır.

Gürcüce çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor

Asgari gürcüce çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( Gürcüce çevirisi gereken dökümanınızın iki veya daha az sayfa olması halinde bu tutar geçerli olacaktır.)

Gürcüce tercüme yaptırmam gerekiyor ne zaman teslim alırım; Bunu öğrenmeniz için bize evraklarınızı göndermeniz gerekmekte veya evraklarınızdaki karakter yani harf sayısını bilmeniz gerekmekte, gürcüce tercüman 'ın bir günde yaklaşık on üç veya on beş bin karakter çeviri yapabilmektedir tabi içerikte süreye etki edebildiği gibi Gürcüceden Türkçeye veya Türkçeden Gürcüceye çeviri süre farklarına sebep olabilmektedir. Bu durumları göz önünde bulundurduğunuzda tahmini süreyi sizde bulabilirsiniz.

Gürcüce tercüman sayısı: 6

Yeminli gürcüce tercüman: 3

Noter Tasdikli Gürcüce tercüme ; Gürcüce yeminli tercüman tarafından çeviri yapılan evraklarınızın noter tarafından onaylanması şeklindedir. Noter ücreti çeviri ücretinden ayrı olup noter'in belirleyeceği ücret kadardır. Apostil tasdik kaymakamlık tarafından yurt dışına gidecek evraklarınız için ücretsiz bir tasdik şeklidir dilerseniz bu işlemi sizin için firmamızda gerçekleştirebilmektedir.

Arama kelimeleri:

gürcüce çeviri, gürcüce tercüme fiyatları, gürcüce çeviri fiyatı , Türkçe gürcüce çeviri , Türkçe gürcüce tercüme gürcüce çeviri gürcüce tercüme

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I