FLEMENKÇE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
Hollandaca flamanca çeviri - flemenceçe tercüme - flemenceçe çeviri - flamanca tercüme

 

Flemenkçe çeviri yapan tercümanlarımız; Türkçe ve Flemenkçe olmak üzere her iki dilde eğitim görmüş ve sürekli tercümanlık yapan tecrübe sahibi kişilerce flemenkçe tercüme talepleriniz karşılanmaktadır.

Çoğunlukla ne evrakları flemenkçe çevirdik; Flamanca Mektup çevirisi, Transkript, e-mail çevirileri, Fatura çevirisi, Ticaret sicil çevirisi, Tez, Nüfus kayıt örneği, Diploma tercümesi, İmza sirküleri, Flemenkçe Web sayfa çevirisi, Broşür, Kullanım kılavuzları, Ödev, Şirket sözleşme, Sigorta poliçeleri, Faliyet belgesi, Hollandaca Pasaport tercümesii, İkametgah senedi, Vekalet sözleşmeleri, Kitap tercümesi, Nüfus cüzdanı çevirisi v.b nitelikteki dökümanların Flamanca veya Türkçe 'ye yazılı çeviri yapılmaktadır..

Flemenkçe tercüme bir sayfa; Ücret ve süre belirlenirken yazının yoğunluna yani sayfa sayısına bakılarak yapılmaktadır. Bir sayfa ise boşluklar dahil bin karakter (harf) kuilanımları ile oluşur..

Flemenkçe çeviri bir sayfa ücretimiz: Güncelleniyor

Asgari flemenkçe çeviri fiyatımız; Güncelleniyor- Hollandaca tercüme istenen evrakların iki veya daha az sayfa ise bu tutar geçerli olacaktır. Sayfa sayısı arttıkça fiyatta indirim yapabilmekteyiz.

Flemenkçe çeviri için süre ne kadardır; Türkçeden Flemenkçeye veya Flemenkçeden Türkçeye çevirilecek dökümanlarınızın teslimi flamanca tercümanın hızına bağlı olup bir günlük çalışma saatlerinde yaklaşık on beş veya on yedi bin karakter çeviri çıkarabilmektedirler. Bu duruma göre sizde süreyi hesaplayabilirsiniz.

Noter onaylı flemenkçe tercüme ; Yeminli Flamanca tercüman tarafından çevirisi yapılan belgelerinizin noter tasdik edilmesi ile resmi belge niteliği kazanmaktadır. Noter tasdik ücreti noter tarafından belirlenmekte olup yurt dışına gidecek evraklarınız için apostil tasdiği istenilmesi halinde firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Flemenkçe tercüman sayısı: 5

Yeminli flemenkçe tercüman: 2

Arama kelimeleri:

flemenkçe çeviri flemenkçe tercüme fiyatları flamanca çeviri fiyatı flamanca tercüme , Türkçe hollandaca çeviri , Türkçe hollandaca tercüme flemenceçe çeviri flemenceçe tercüme

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I