Genel Bilgi ve Çeviri Fiyatlandırması

Klavye üzerinde bulunan her bir tuş bir karakter, bin karakter (boşluklar dahil) bir sayfa olarak hesaplanır.

Dillerin farklılığına, metinin içeriğine ve üzerinde çalışılması gereken programların çeşitliliğine göre fiyatlarda değişiklikler yapılabilmektedir.

Noter tasdikli çevirilerin noter ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

çapraz çevirilerde ücretlendirme

örneğin İngilizce bir metnin Almanca’ya çevrilmesi için önce İngilizce’nin Türkçe’ye daha sonra Almanca’ya aynı çevirmen tarafından veya farklı çevirmenler tarafından çevrilmesi iki ayrı çeviri yapılmış gibi fiyatlandırılır.

Yurt dışına giden çeviriler için alınması gereken apostil tasdiki ve ihale dosyaları için alınması gereken valilik tasdiki kurumumuzca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kurumsal üyelerimize öncelik veriyor ve özel fiyat avantajlarımızdan yararlanmalarını salıyoruz bunun yanı sıra toplu gelen çevirilerde ve örencilere uygun fiyatlar vermekteyiz.

İş Teslimatı: Mail, Fax, Posta, Cd veya elden alınabilecek dokümanlarınız çevirileri tamamlandıktan sonra şirketimiz çalışanları tarafından size ücretsiz olarak teslim edilir.

Dillere göre fiyatlar

Hizmet veriğimiz şehirler Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hatay Isparta İstanbul İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Şanlıurfa Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak tüm şehirler.