FİNCE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
fince çeviri - finlandiyaca tercüme - finlandiyaca çeviri - fince tercüme

 

Fince çevirileri kimler yapıyor; Türkçe veya Fince dillerinde tahsil görmüş kişiler tarafından ve uzun süre Türkçe Fince veya tam tersi yönde çeviri yapmış olan tercümanlar tarafından fince tercüme işlemleriniz yapılmaktadır.

Çoğunlukla hangi evrakları çevirdik; Mektup, Diploma tercümesi, Transkript, Faliyet belgesi, E-posta çevirileri, Fatura çevirisi, Ticaret sicil çevirisi, Tez, Nüfus kayıt örneği, Broşür, İmza sirküleri, Fince Web site çevirisi, Kullanım kılavuzu, Ödev, Şirket sözleşme, Kitap tercümesi, Sigorta poliçesi, Fince Pasaport çevirisi, İkametgah senedi, Vekalet sözleşmeleri, Nüfus cüzdanı çevirisi v.b nitelikteki dökümanların Fince veya Türkçe 'ye yazılı çeviri yapılmaktadır..

Fince tercüme bir sayfa standartı; Fiyat ve süre gibi konularda sizlere bilgi verebilmemiz için dökümandaki yazı yoğunluğunu ve teknik yapısını bilmemiz gerekmektedir. Yazı yoğunluğu, karakter (harf) sayımına göre olup sayfa oluşumuda bu esasa göre yapılmaktadır. 1000 karakter boşluklarda dahil bir sayfa olarak düşünülmektedir.

Fince çeviri bir sayfa ücretimiz: Güncelleniyor

Asgari fince çeviri fiyatımız; Güncelleniyor ( Fince tercüme olacak evrakların 1 veya daha az sayfadan oluşması durumunda bu ücret geçerli olacaktır.)

Fince çevirilerde teslimat tarihi nasıl belirlenir; Türkçeden Finceye veya Finceden Türkçeye tercümesi olacak evrakların teslimat süreci fince tercüman 'ın tercüme hızına bağlı olup tercümanın bir günlük çalışma diliminde yaklaşık dokuz ile on üç bin karakter çeviri yapabilmektedirler. Sizde tercümesi gereken evrağınızda ki karakter sayısına göre teslim süresini bulabilirsiniz.

Fince tercüman sayısı: 2

Yeminli fince tercüman: -

Arama kelimeleri:

fince çeviri finlandiyaca tercüme fiyatları fince çeviri fiyatı fince tercüme , Türkçe fince çeviri , finlandaca Türkçe fince tercüme finlandiyaca çeviri fince tercüme finlandiya finlanda

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I