FARSÇA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
farsça çeviri - farsça çeviri

 

Farsça tercümelerinizi kimler yapıyor; Fars dili ve edebiyatı bölümünü biteren ve sürekli farsça çeviri ile uğraşan tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Hangi evrakları Farsça ve Türkçe 'ye çeviri yapıyoruz; Broşür, Şirket sözleşmesi, Nüfus kayıt örneği, Sigorta poliçesi, Diploma, Fatura, Web site çevirisi, Mektup, Tez, Faliyet belgesi, Transkript, Ticaret sicil çevirisi, Ödev, Vekalet sözleşmesi, İkametgah senedi, Nüfus cüzdanı, imza sirküleri, Kullanım kılavuzu, Kitap, e-posta, Pasaport çevirisi v.b dökümanlar genellikle çeviri yaptığımız belge türleri arasındadır.

Farsça tercüme bir sayfa standartı; Tercüme işlemlerinde metinin kaç sayfadan oluştuğu karakter (harf) sayısına bağlı olarak hesaplanır. Bize göre 1000 karakter bir sayfa sayılmaktadır farsça çeviri fiyatları bu ölçüye göre verilmektedir.

Farsça çeviri fiyatı: Güncelleniyor (Bu fiyat bir sayfa farsça tercüme ücretidir tercüme sürecini etkileyebilecek her etmen fiyatta düşüş veya artışa sebep olabilir)

Asgari farsça çeviri ücreti; Güncelleniyor( Farsça tercümesi yapılacak evrakın iki veya daha az olması halinde bu tutar geçeli olacaktır.)

Farsça çeviri teslim tarihi; Farsça tercüme işleminin bitimini şu şekilde belirleyebiliriz. Farsça tercümesi yapılan metinin tek tercüman tarafından yapıldığını düşünelim ki çevirinizde yorum farklılıkları olmasın bir farsça tercüman bir günde on veya onbeş bin karakter çeviri yapabilmektedir bu durumu göz önünde bulundurarak teslim tarihini bulabilirsiniz.

Farsça çevirmen sayısı: Yedi

Yeminli farsça tercüman sayısı: Beş

Noter tasdikli farsça tercüme; Yeminli farsça tercüman tarafından, çevirisi yapılan evrakınızın noterin onaylaması şeklindedir. Noter tasdik fiyatı satır sayısına bağlı olup istekte bulunulması halinde evrakınız için fiyat alabilmekteyiz.

Sözlü farsça çeviri; Yazılı tercümeden farklı olarak bazı kriterler önem kazanmaktadır. Diksiyonunun düzgün olması, sözlü çevirinin içeriğinde geçebilecek konu hakkında bilgi sahibi olması ve her iki dili de ana dil seviyesinde bilmeleridir. İsteğiniz doğrultusunda bay veya bayan tercümanlarımız size yardımcı olabilmektedirler..

Arama kelimeleri: farsça çeviri fiyatı, farsça tercüme fiyatları, Türkçe farsça çeviri, Türkçe farsça tercüme , farsça çeviri , farsça tercüme, Türkçeden Farsçaya çeviri , Farsçadan Türkçeye çeviri

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I