Prestij Tercüme Bürosu olarak 10 seneyi aşkın süredir yeminli tercümanlık hizmeti sağlamaktayız.
Çevirisini yaptığımız tüm lisanlarda alanlarında uzman tercümanlar eşliğinde çeviriniz yapılmaktadır. Kaliteli çeviri hizmetini, diğer tercüme bürolarına oranla daha uygun fiyatlı sunarak size en yakın tercüme bürosu olmaya devam etmekteyiz.

Sıklıkla karşılaştığımız Nüfus cüzdanı, pasaport, diploma, transkript, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, evlilik belgesi, doğum belgesi, vekaletname, sözleşme, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, imza sirküleri, fatura, banka hesap hareketleri, kira kontratı gibi belgeler olsa da tüm teknik ve ticari belgelerinizi istediğiniz lisana yeminli veya noter tasdikli olarak hazırlamaktayız.

Size en yakın tercüme bürosu olmamızda bir başka etken ise çevirisini talep ettiğiniz evrakları tarafımıza yolladıktan sonra gerekli tüm işlemler; Noter ve apostil onayı gibi işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Tarafımıza belirteceğiniz adres bilgisi ile çevirisi yapılan dokümanlar adresinize kargolanmaktadır.

Çeviri yaptığımız lisanlar Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi sık talep edilen dillerle sınırlı değildir. Çoğu lisanda tercüme hizmeti sunmaktayız. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

Lokasyon olarak size en yakın tercüme bürolarının nerede olduğunu arıyorsanız aşağıda google veya yandex arama motorlarına ait linkleri tıklayarak yakında ki tercüme bürolarına ulaşabilirsiniz.
https://www.google.com/maps/search/tercüme+bürosu/
https://yandex.com.tr/harita/?source=serp_navig&text=tercüme+bürosu

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
Kategoriler: Genel

Benzer yazılar

Genel

Almanca restoran yemek menüsü tercümesi

Her yıl ülkemize milyonlarca turist gelmektedir. Almanya’dan gelen turistler en fazla ziyaret edenler listesinde pek çok zaman önde gelmektedir. Ülkemizi ziyarete gelen Almanya Vatandaşları ziyaretleri esnasında bir birinden lezzetli Türk yemeklerini de tatmaktadırlar. Almanca Yemek Daha fazlasını oku…

Genel

Almanca web site tercümesi ve tercüme fiyatları

Almanca web site tercümesi, işletmenizin hem Almanya hem de Avusturya başta olmak üzere dünyanın pek çok bölgesinden Almanca dilini kullanan yatırımcılar tarafından fark edilmenizi sağlayacaktır. Almanya ile olan ticari ilişkilerimizin oldukça yoğun olması ve yeni Daha fazlasını oku…

Genel

Azerice YÖK denklik Diploma ve Transkript tercümesi

Azerice YÖK denklik çevirisi Diploma ve Transkript tercümesi Her yıl binlerce Türk öğrenci, yurt dışına ön lisans ve lisans öğrenimi için gitmektedir. En çok talep gören ülkelerden bir tanesi de Azerbaycan ülkesidir. Mezuniyet sonrası YÖK Daha fazlasını oku…