Prestij Tercüme Bürosu olarak 10 seneyi aşkın süredir yeminli tercümanlık hizmeti sağlamaktayız.
Çevirisini yaptığımız tüm lisanlarda alanlarında uzman tercümanlar eşliğinde çeviriniz yapılmaktadır. Kaliteli çeviri hizmetini, diğer tercüme bürolarına oranla daha uygun fiyatlı sunarak size en yakın tercüme bürosu olmaya devam etmekteyiz.

Sıklıkla karşılaştığımız Nüfus cüzdanı, pasaport, diploma, transkript, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, evlilik belgesi, doğum belgesi, vekaletname, sözleşme, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, imza sirküleri, fatura, banka hesap hareketleri, kira kontratı gibi belgeler olsa da tüm teknik ve ticari belgelerinizi istediğiniz lisana yeminli veya noter tasdikli olarak hazırlamaktayız.

Size en yakın tercüme bürosu olmamızda bir başka etken ise çevirisini talep ettiğiniz evrakları tarafımıza yolladıktan sonra gerekli tüm işlemler; Noter ve apostil onayı gibi işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Tarafımıza belirteceğiniz adres bilgisi ile çevirisi yapılan dokümanlar adresinize kargolanmaktadır.

Çeviri yaptığımız lisanlar Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça gibi sık talep edilen dillerle sınırlı değildir. Çoğu lisanda tercüme hizmeti sunmaktayız. Tek yapmanız gereken bizi aramak.

Lokasyon olarak size en yakın tercüme bürolarının nerede olduğunu arıyorsanız aşağıda google veya yandex arama motorlarına ait linkleri tıklayarak yakında ki tercüme bürolarına ulaşabilirsiniz.
https://www.google.com/maps/search/tercüme+bürosu/
https://yandex.com.tr/harita/?source=serp_navig&text=tercüme+bürosu

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
Kategoriler: Genel

Benzer yazılar

Genel

Teknik Şartname Tercümesi

Teknik Şartname tercümesi, Prestij Tercüme Bürosu olarak özel önem verdiğimiz bir çeviri dokümanıdır. Çoğunluğu İngilizce dilinde olmak üzere Teknik şartname çevirisini yaptığımız diller ve şartname türleri aşağıda belirtilmiştir. Teknik Şartname nedir? Teknik şartname kısaca bir Daha fazlasını oku…

Genel

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme iki veya daha fazla kişi veya kurumun haklarının belirli maddelerle korunduğu ve bu maddelerin yasalarla desteklenmesidir. Sözleşme tercümesi kişilerin veya kurumların haklarının korunmasın açısından oldukça önem teşkil etmektedir. Sözleşmenin tercümesini yapan tercümanın hukuki terminolojiye Daha fazlasını oku…

Genel

Yeminli Tercüme Nedir?

Yeminli Tercüme Nedir? Tercüme bürosuna bağlı yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilen belgeye yeminli tercüme denilmektedir. Yeminli Tercüme nasıl olmalıdır? Tercümesini yapan yeminli tercüman ve tercüme bürosunun, belgeyi kaşelemesi ve imzalAması sonrasında belge hazır hale gelmiş Daha fazlasını oku…