ÇİNCE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
çince çeviri - çince çeviri

 

Çince çeviri işlemlerinizi kimler tercüme ediyor; Çin dili ve edebiyatı bölümünden mezun veya çinde öğrenim görmüş ve sürekli tercümanlık yapan kişilerce çince çeviri işlemi gerçekleşir.

Hangi evrakları Çince ve Türkçe 'ye çeviri yapıyoruz; Sigorta poliçesi, Broşür, Fatura, Nüfus kayıt örneği, Diploma, Web site çevirisi, Transkript, Nüfus cüzdanı, Mektup, Tez, Faliyet belgesi, Ticaret sicil çevirisi, Ödev, Vekalet sözleşmesi, e-posta, İkametgah senedi, imza sirküleri, Kitap, Pasaport çevirisi, Kullanım kılavuzu, Şirket sözleşmesi v.b dökümanlar çoğunlukla çeviri yaptığımız belgeler arasında yer almaktadır.

Çince tercüme bir sayfa ölçüsü; Boşluklar dahil bin karaker (Harf) bir sayfa olarak belirlenip çince tercüme fiyatı bu ölçüye göre belirlenir.

Çince çeviri fiyatı: Güncelleniyor (Bir sayfa ücreti olup tercüme sürecini etkilen her etmen ücretin düşmesine veya artmasına sebep olur)

Asgari çince çeviri ücreti; Güncelleniyor ( Çince tercümesi yapılacak evrakın bir sayfadan az olması halinde bu tutar geçelidir)

Çeviri teslim zamanı; Çince tercüme teslimi tercüme ve kontrol süresine bağlı olup bir çince tercüman bir günde 8-10 bin karakter çeviri yapabilir buna göre teslim tarihini belirleyebilirsiniz.

Çince çevirmen sayısı: Altı

Yeminli japonca tercüman sayımız: Dört

Noter tasdikli çince tercüme; Yeminli çince çevirmenlerce yapılan çeviriniz noter tarafından onaylanması ile resmi belge niteliği kazanmaktadır. Noter tasdik ücreti noter tarafından satır sayısına bağlı olarak ücretlendirilip isterseniz belgenizin tasdik ücretini işlem öncesinde öğrenebiliriz.

Çince sözlü çeviri; Yazılı çeviri yapan çevirmenlerden farklı tercüman kadromuzla Türkçe ve çinceyi ana dil seviyesinde konuşma yeteneğine sahip diksiyonu düzgün, bay bayan tercümanlarca çince sözlü çeviri yapılır.

Arama kelimeleri: çince çeviri fiyatı, çince tercüme fiyatları, Türkçe çince çeviri, Türkçe çince tercüme , çince çeviri , çince tercüme

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I