ÇEKÇE ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
çekçe çeviri - çekçe tercüme - çekçe çeviri - çekçe tercüme

 

Çekçe çeviri işlemlerini kimler yapıyor; Türkçe veya Çekçe dillerinde eğitimlerini tamamlamış çeşitli konularda uzmanlaşarak sürekli tercümanlık mesleği doğrultusunda yaşamını devam ettirmekte olan kimselerce çekçe tercüme işlemleriniz yapılmaktadır.

Belirtilen evrakların çevirilerini sıklıkla yapmaktayız ; E-posta çevirisi, Tez, Mektup, Broşür çevirileri, Faliyet belgesi, Diploma, İmza sirküleri, Nüfus kayıt örneği, Ticaret sicil , Fatura çevirisi, Kullanım kılavuzu, Sigorta poliçesi, Transkript, Ödev, Çekçe Web sitesi çevirisi, Kitap, Vekalet sözleşmesi, Çekçe Pasaport çevirisi, Nüfus cüzdanı tercümesi, İkametgah senedi, Şirket sözleşme, v.b nitelikteki evrakları Çekçe veya Türkçe 'ye çevirisini yapmaktayız.

Çekçe tercüme bir sayfa hesaplaması; Çekçe çeviri işlemine geçilmeden önce süre ve fiyat konusunda bilgi vermemiz gerekmededir ki bunun için metindeki karakter sayısına bakılır. Bir sayfa bize göre boşluklar dahil 1000 karakterden (Harften) oluşmaktadır.

Çekçe çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor

Asgari çekçe çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( Çekçe tercümesi yapılacak dökümanların 2 sayfa veya daha az olması halinde belirtilen tutar geçerli olacaktır.)

Çekçe tercüme yaptıracam çeviri süresi nedir; Metinin Türkçeden çekçeye veya Çekçeden Türkçeye tercüme edilmesi çevirmenin çeviri yapabilme hızı ile alakalı olup bir çekçe tercüman bir günde yaklaşık olarak yedi veya on bir bin karaker çeviri yapabilir. Sizde metininizde ki karakter sayısına göre teslim tarihini hesaplayabilirsiniz.

Çekçe tercüman sayısı: 2

Yeminli çekçe tercüman: -

Arama kelimeleri:

çekçe çeviri fiyatı , çekçe tercüme fiyatları , Türkçe çekçe çeviri , Türkçe çekçe tercüme çekçe çeviri çekçe tercüme

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I