BULGARCA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
bulgarca çeviri - bulgarca çeviri

 

Bulgarca dökümanlarınızı kimler çeviriyor; Türkçe veya Bulgarca dillerinde eğitim almış ve ana dil seviyesinde bilen uzun süreler iki ülkede tercümanlık mesleğini icra etmiş kişilerce bulgarca çeviri yapılmaktadır.

Çoğunlukla hangi evrakları Türkçe ve bulgarca'ya çeviriyoruz; Nüfus kayıt örneği, imza sirküleri, Sigorta poliçesi, Ticaret sicil çevirisi, Tez, Kullanım kılavuzu, Şirket sözleşmesi, Broşür, İkametgah senedi, Vekalet sözleşmesi, Transkript, Faliyet belgesi, e-posta, Fatura, Diploma tercümesi , Ödev, Nüfus cüzdanı, Web sitesi çevirisi, Kitap, Mektup çevirisi, Pasaport tercümesi v.b evraklarınızı Bulgarca Türkçe veya Türkçe bulgarca çeviri işlemleri çoğunlukla yaptığımız evraklardır.

Bulgarca tercüme bir sayfa oluşumu; Fiyat verilirken sayfa sayısına göre verilmektedir. Peki her sayfa farklı olabilmekte, bunun için 1000 karakter (harf) ve boşluklarda dahil olduğunda buna bir sayfa diyebilmekteyiz.

Bulgarca çeviri bir sayfa fiyatı: Güncelleniyor ( Bulgarca çeviri yapılmasında bu süreci etkileyebilecek her unsur; tablolar, grafikler ve teknik bir yapıya sahip olması fiyat artışına veya hiç bir etkenin olmaması durumunda fiyat indirimi yapılabilmektedir.)

Asgari bulgarca çeviri ; Güncelleniyor ( Bulgarca tercüme yapılacak dökümanın iki veya daha az olması durumunda geçerlidir.)

Çeviri teslimi ne zaman yapılabilir; Bulgarca tercüme bitiş tarihi bulgarca tercümanın çeviri hızına bağlı olup, bir günde yaklaşık on - on beş bin karakter kontrol işlemi dahil çeviri yapabilmektedir. Metin içeriği süre uzatabildiği gibi kısaltabilmektedir.

Bulgarca çevirmen sayısı:5

Yeminli bulgarca tercüman: 3

Noter tasdikli bulgarca tercüme; Yeminli bulgarca tercüman kadromuzca çeviri yapılan evraklarınızın noter tarafından tasdik edilmesi ile resmi belge olmasıdır. Apostil tasdik ücretsiz olup kaymakamlıktan tarafımızca alınabilmektedir.

Bulgarca sözlü çeviri; Türkçe ve Bulgarca'yı ana dil seviyesinden bilen diksiyonu muntazam bay/bayan çevirmenlerce sözlü bulgarca çeviri yapılır.

Arama kelimeleri: bulgarca çeviri fiyatı, bulgarca tercüme fiyatları, Türkçe bulgarca çeviri, Türkçe bulgarca tercüme bulgarca çeviri

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I