ARNAVUTÇA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
arnavutça çeviri - arnavutça tercüme - arnavutça çeviri - arnavutça tercüme

 

Arnavutça çeviri yaptıracağım peki kim yapacak; Türkçe veya Arnavutça dillerinde tercümanlık yapcak düzeyde eğitim almış ve sürekli çeviri yaparak hayatını devam ettiren kişilerce uzmaklık alanlarına göre arnavutça tercüme işlemi gerçekleştirilir.

Genelde çevirisini yaptığımız evrak türkleri; İmza sirküleri, Ticaret sicil çevirisi, Kitap, Kullanım kılavuzu, Nüfus kayıt örneği, Şirket sözleşme, Transkript, Tez, Faliyet belgesi, Fatura, Diploma tercümesi, Sigorta poliçesi, Nüfus cüzdanı çevirisi, Web sitesi çevirisi, Vekalet sözleşmesi, İkametgah senedi, Broşür, Mektup tercümesi, Ödev, e-posta, Pasaport tercümesi v.b evraklarınızı Arnavutça veya Türkçe 'ye çevirisini yaptığımız belgeler arasındadır..

Arnavutça tercüme bir sayfa hesaplamasıı; Arnavuça çeviri fiyatı hesaplanmasında 1 sayfa baz alınması sayfa yapısı üzerinde sorunlar oluşturmuştur. Bir sayfa nasıl hesaplanır; boşlular dahil olmak üzere 1000 karakter (harf) bir sayfa olarak hesaplanır.

Arnavutça çeviri bir sayfa ücreti: Güncelleniyor

Asgari arnavutça çeviri fiyatı; Güncelleniyor ( Arnavutça tercüme edilecek metinin 1 sayfa veya daha az olması durumunda bu fiyat geçerli olacaktır.)

Arnavutça tercüme yaptırıyorum ne zaman teslim edilir; Arnavutça çeviri 'nin yapılma süreci göz önünde bulundurulmalıdır ki bir arnavutça tercüman bir günde dokuz veya on beş bin karakter (harf) çeviri yapabilmektedir. Evraklarınızda ki yazı yüküne bağlı olarak bunu hesaplamanız mümkündür.

Arnavutça tercüman sayısı: 5

Yeminli arnavutça tercüman: 2

Noter tasdikli arnavutça tercüme; Yeminli arnavutça tercüman tarafından hazırlanan belgeleriniz noter tarafından onaylanması ile resmi belgeniteliği kazanmaktadır.

Arama kelimeleri: arnavutça çeviri fiyatı , arnavutça tercüme fiyatları , Türkçe arnavutça çeviri , Türkçe yunanca tercüme yunanca çeviri arnavutça tercüme

 

Tercüme Bürosu | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I