Dizi ve Film yapımcılarına, her türlü dizi alt yazısı çevirisi, Senaryo çevirisi Prestij Çeviri tarafından yapılmaktadır.

Türkiye’n,n gelişen sektörü olan Dizi ve Sinema yapımları için yapım şirketlerine istenildiği takdirde bir bütün olarak bu hizmet verilebildiği gibi aynı zamanda ihtiyaca uygun çeviri hizmeti de verilmektedir.
Film Öyküsü çevirisi, Sinopsis Çevirisi, Treatment çevirisi, Senaryo Çevirileri Türkçe Dilinden diğer dillere itina ile hazırlanmaktadır.

İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dillerinde yazılı olan Film Öyküsü, Sinopsis, Treatment ve Senaryo metinleri ayrıca Türkçe diline çevirisi yapılarak teslim edilebilmektedir.

Prestij Çeviri olarak ayrıca her dilden Türkçe diline Film öyküsü çevirisi, Sinopsis çevirisi, Treatment çevirisi ve Senaryo çevirileri yapılabilmektedir.

Kategoriler: Genel

Benzer yazılar

Genel

Android & IOS Uygulama Tercümesi

Masaüstü Bilgisayarlar gün geçtikçe yerlerini akıllı telefonlara bırakmaya başladı. Akıllı telefon ve tablet kullanımı her geçen gün arttığı gibi kullanım oranları da oldukça yüksek. Gün içerisinde elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızdan Facebook, Twitter ve instagram gibi sosyal Daha fazlasını oku…

Genel

E-Posta Tercümesi

Yurt dışı bağlantılarınızda yazılı iletişim kurmanın en kolay yolu olan e-posta gönderimiz, en hızlı şekilde ve talep ettiğiniz dilde tercüme edilmektedir. Hazırlamış olduğunuz e-posta veya tarafınıza yollanan e-mail, gizlik sözleşmemiz gereği üçüncü şahıslarla paylaşılmadan çevirisi Daha fazlasını oku…

Genel

Matbu evrak çevirileri

Prestij Çeviri Bürosu olarak her türlü matbu evrak çevirisi yapılmaktadır. Yurt dışına çıkarken sizlerden istenilmekte olunan belgelerden, Pasaport Çevirisi, Toplu Nüfus kayıt örneği çevirisi, İkametgah belgesi çevirisi, Diploma Belgesi Çevirisi, Transkript Belge çevirisi, Ehliyet belgesi Daha fazlasını oku…