BOŞNAKÇA ÇEVİRİ

Prestij Çeviri

çeviri
boşnakça çeviri boşnakça tercüme

 

Boşnakça tercüme yapanlar; Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sürekli iş ortaklığı oluşturabilmek için deneyimli tercümalarımızla hizmet vermekteyiz. Türkiye veya Bosna-Hersek vatandaşı olan 4 yıllık mütercim tercümanlık eğitimini almış tercümanlığı meslek haline getirip geçen zamanla birlikte deneyimide elde etmiş kişilerce tercüme işlemleriniz gerçekleşir. Türkçeden Boşnakçaya çeviri gerektiğinde boşnak tercümalar tam tersi durumda ise Türk çevirmenlerle taleplerinize cevap vermekteyiz.

Boşnakça gizli tercüme: Çevirisini istediğiniz her evrak özel görülüp büromuz dışında hiçbir yere sizin izniniz olmadan iletilmez.

Çevirisini yaptığımız örnek metinler; Nüfus kayıt örneği, Broşür çevirileri, Şirket sözleşme, İkametgah senedi, Boşnakça Fatura çeviri, İmza sirküleri, Boşnakça Diploma tercüme, Sigorta poliçesi, Faliyet belgesi, Nüfus cüzdanı tercümesi, Boşnakça Web sitesi çevirisi, Kitaplar, Kullanım kılavuzu, Ticaret sicil, Tez, Pasaport, Mektup tercümeleri, Vekalet sözleşmesi, e-posta, Transkript gibi örnekler verebiliriz.

Boşnak çeviri Sayfa hesaplanması; Normal sayfa sayısı, tercüme yapılacağı zaman farklı hesaplanır her sayfadaki yazı yoğunluğu farklı olduğundan biz bunu 1000 karakter (harf) olarak sabitliyoruz. Çoğu tercüme bürosu bu standatı kullanmakta olup fiyat belirlemede bu yöntem kullanılmaktadır.

Tercüme ücreti (Sayfa): Güncelleniyor(Türkçeden Boşnakçaya veya Boşnakçadan Türkçeye çevirilerde yön fiyatı etkilemez..)

En az boşnakça tercüme fiyatı; Güncelleniyor ( Üçden az olan sayfalarda 1 sayfalık fiyatın yerini alır.)

Noter onaylı tercüme (Boşnakça); Bu dildeki yeminli tercümanlar tarafından çeviri olan metinin noterin tasdik etmesiyle resmiyet kazandırmaktadır. Noter tasdiği yapılırken belgenin orjinalinin yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Çeviri süreniz boşnakça dilinde nedir; Her dilin tercüman sayısı az veya çok olduğu gibi tercüme yapabilme kabiliyetleride farklıdır tabi bunda metinin içeriği ve zorlaştırıcı diğer etmenleride göz önünde bulundurmak gerekir. Tercüme yaptıracaksanız size önceden bilgi vermek gerekirse tek tercüman günde 14-18 sayfa çeviri yapabilir sizde buna göre tercümenin tamamlanacağı tarihi bulabilirsiniz.

Boşnakça çevirmen sayısı:4

Yeminli boşnakça tercüman: 2

Arama kelimeleri: Yeminli tercume boşnakça çeviri fiyatları, yeminli ceviri boşnakça tercüme.

 

çeviri | Hakkımızda | Çeviri Dilleri | iletişim | ©2003 Prestij Çeviri I